یکشنبه 6 بهمن 1392

عزیز دلم

   نوشته شده توسط: منتظران مهدی(عج)    


                                                             

عزیز دلم بعدازنبردی بی امان خسته شدی.....بخواب......جانم به فدایت....... که بستر وبالشی نیکوتر از سنگ و خاک نیست.بخواب .....که موج هیچ انفجاری را توان بر هم زدن آرامش دریایی تو نیست .

انگار نه انگار که سوداگران مرگ در دوقدمی ات ، به انتظار نشسته اند. بخواب که با بی اعتنایی ات خواب را بر چشم جباران زمان حرام کرده ای........

حال که درست می نگرم می بینم این بچه ها چه کرده اند که راه صد ساله را  یک شبه طی کردند و بر معراجی از نور قدم گذاشتند که بسیاری از سالکان و مدعیان سلوک در حسرت رسیدن به این راه که در طریقت نور جاری است ،با دهها سال شب زنده داری و روزها روزه داری ناکام ماندند .

فدایت شوم که تصویرزیبای امام را بر روی قلبت نشانده ای وبا این نشان و نشانه مبشر عهدی ابدی با امام و ولایت شدی که دنیای کفر هنوز در تفسیر حقیقت وجود آن عاجزند ، عجب محکی بود این جنگ سخت و در پی آن جنگ نرم در نشان دادن و تمیز حق از باطل .

چه قلیلند اهل حق که به درستی  مفهوم عشق به ولایت را دریافتند و چه زیبا به معبود خود پیوستند . شهید آوینی چه درست دید آینده این کژدمان بدسیرت را ، که نوشت :

بعضی ها خود را در خیال فاسد خویش پهلوان پنبه می دیدند و قهرمان مبارزه  با اختناق آخوندی(!)هر چه می خواستند می گفتند و هر نسبت دروغ که می شد می دادند وبرای آزادی اشک تمساح می ریختند و کسی نبود بپرسد"اگر اختناق است ، پس چرا شما هر غلطی که می خواهید می کنید و هر چه میل دارید می خورید و هیچ کس هم هیچ چیز نمی گوید......" آن هم در شرایطی که حزب اله از این همه آزادی و ولنگاری که در این کشور برای ضد انقلابیون وجود دارد، سخت گله مند است و از برخورد بسیار باز حضرات مسئولین ایدهم الله تعالی ،دل خوشی ندارد؟ 

برچسب ها: پهلوان پنبه ، آرامش ، جنگ نرم ،

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic